magravUkrainian subtitles click at the dented wheel

вівторок, 31 грудня 2013 р.

Montague Keen - December 29, 2013 - Монтегю Кін - 29 грудня, 2013


 Montague Keen - December 29, 2013 

Монтегю Кін - 29 грудня, 2013 

В майбутньому, ви будете дивитися на 2013, як на   рік, в якому стало очевидним, як вами управляли  і маніпулювали ті, кого ви зараз бачите як лідерів; хоча вони представлялись  вам  людьми, яким   довіряють і поважають. Я говорив вам, мій дорогий, що МАСКИ зникли і що світло показало  ті маски, які були їх захистом. Вони завжди були там; просто приховані  від вашого зору і подавались  вам таким чином, що ви ніколи не підозрювали б їх істинні походження. Зрозумійте, мій дорогий, що не кожен може побачити це. Ви вивчали це нещодавно, коли вам показали, що (для вас) було явно очевидним, але із-за того, що вони мали різну частоту, інші не змогли побачити їх. Ви узяли фотографії, щоб довести, що ви бачили. Тільки на фотографіях  ваші друзі змогли побачити те, що ви бачили так ясно. Ви  усі знаходитеся на  різних рівнях пробудження. Це - поступовий процес і його не можна підганяти.

 В 2013 ви досягли великого прогресу. Він включає кожну країну, усе людство. Деякі виконали дивовижну роботу і велике дослідження. Багатьом дуже допомогла дивовижна робота ГАЛАКТИЧНОГО ІСТОРИКА, ЕНДРЮ БАРТЗІСА(ANDREW BARTZIS). Його робота унікальна. Вона повинна вивчатися для того, щоб отримати ясну картину вашої істинної історії.

 Вероніка, я так задоволений, що ви зробили його роботу доступною на нашому веб-вузлі. Правда  доступна  для кожного безкоштовно. Потрібен тільки час, щоб вивчити її. Це не випадковість, мій дорогий, що Ендрю перетнув ваш шлях. Ви працюватимете разом, якщо  вибір часу  правильний. Коли ви будете мати  Центри, Ендрю гратиме велику роль  в навчанні людства і буде направляти вас вперед. Так, мій дорогий, він - екстраординарний молодий чоловік - унікальний.

 Можна,  я скористаюся  нагодою і побажаю  кожному  просвіти, захисту  і звичайно, щастя  в 2014. Чекайте більшого і працюйте у напрямку зміни всього, що  треба змінити і розкрити. Коли ви усі збираєтеся  разом,  трапляються чудеса. Іноді це буде важка праця,  але вона буде  винагороджена  таким чином, як  ви можете зараз тільки уявити. Забудьте своє его і йдіть за вашим духом, оскільки він показує  вам  шлях. Ваші сім'ї і друзі у світі духу підтримують  і заохочують вас, щоб ви вжили правильні заходи, щоб усунути усю темряву і зло у вашому світі і  відновили світло і правду. Чекайте великих змін, оскільки ви зараз маєте можливість допомогти створити світ, де будуть переважати правосуддя і мир: немає більше таємних планів! Багато хто залишить вашу планету; деякі з потреби, а  деякі за вибором. Що ви збираєтеся робити – ще попереду  в історії вашої планети. Немає ніякого проекту, але ви маєте нас, готових  вести і підтримувати вас. Ми доступні 24 години  і нам не треба відпочивати.

 Кабала  грає дуже брудну гру, щоб спробувати перешкодити вашому прогресу, хоча вони знають, в глибині душі, що вони не досягнуть успіху. Вони мають намір перенести боротьбу на периферію і  узяти вас з собою, якомога  більше. Оскільки ви відмовляєтеся грати в їх гру і боретеся  з ними, вони залишаться  без вибору  і швидко  зникнуть. Це займе увесь 2014, щоб принести  важливі зміни, тож вам доведеться сподіватися на 2015 для того, щоб мати  можливість подивитись  назад на усю вашу хорошу роботу  і побачити перед вами прекрасний світ для усіх, де царює мир. Ваша важка праця створить те, що б ви назвали «Небеса на Землі», щось, що  нещодавно ви ніколи не уявляли, навіть у ваших дуже буйних  мріях. Я прошу  вас ще раз,  молитися і відправляти любов тим, чиї життя Кабала робить  нестерпними, тому що вони прийшли на Землю зробити цю роботу. Цим людям потрібна ваша допомога, щоб надати їм можливість уникнути тортур, які їм наносяться. Кабала має тисячі років практики по контролю людства, в спричиненні тортур і контролю розуму,  у таємному використанні  наркотиків і позбавлення сну і т.д., на їх нічого непідозрюючих жертвах. Завжди пам'ятайте тих, кому менш таланить і простягніть їм допомогу при першій-ліпшій можливості.

 Цікаво подивитися, як різні фракції Кабали зараз борються між собою, щоб спробувати взяти верх. Серед злодіїв немає ніякої лояльності. Кожна фракція просить вас довіряти і йти за ними, коли, разом, вони були архітекторами деструкції Землі і вбивства величезної кількості  людства. Не має ніякого значення, ззаду якої маски вони приховуються, вони - все ще частина Кабали і завжди буде так. Ваш світ не  в змозі піти вниз, знову тим же шляхом, незалежно від зроблених обіцянок і даних гарантій: горбатого могила виправить. Кабала  не належить  вашому світу. Для них немає ніякого місця. Настав час, щоб вони зникли.

 Це підбадьорює, щоб бачити так багато добре об'єднаних людей, хто хоче працювати разом для загального блага. Кожен що-небудь пропонує, щоб допомогти здійснити  необхідні зміни. Це повинно бути зусилля всієї команди. Усі національності і усі віровчення запрошуються  працювати, як один. Кожен хоче миру і гармонії, і кожен хоче зупинити  вбивство, так усі повинні збиратися докупи і працювати у напрямку  цієї мети. Потім, і тільки потім, буде педофілія, що практикується тими, кому треба боятися і тортури для того, щоб вижити, бути переміщеними. Вони не проживають життя подібно до вас. Їм  потрібно шокувати вас. Вони користуються вашими дітьми без страху викриття. Все ж, захист дітей має бути на першому місці. В найвищій мірі стільки  приховується, -  яке це зло. До цього треба звернутися для того, щоб видалити його. Ви прийняли величезне завдання. Ви захотіли повернути  Землю  для того, щоб усунути систему темряви і ви  це зробите!

 Ми, подумки, готувалися до  кожної можливості. Наші Центри нададуть допомогу і усю потрібну інформацію,  як витримати хаос, який неминучий, коли запровадять зміни. Найбільші уми, хто коли-небудь ходили по  Землі,  працюють пліч-о-пліч  і зможуть  показати себе  і сказати, що вам  треба знати для того, щоб створити кращий і більший  світ для усіх. Наші плани великі і реальні. Одного разу відновиться мир  і  припиняться вбивства, забезпеченість їжею і притулком усіх - наш пріоритет номер один. Видалення  усіх токсинів із  повітря, їжі  і води  повинно початися негайно.

 Повірте в те, що ви робите і віра буде вас направляти. Знайте, що ви досягнете успіху. Прийшов ваш час. Це зараз ніщо не може зупинити. Розпочніть цей  2014 рік з любові у ваших серцях. Зробіть мир вашою метою і присягніться, що ви будете вірні собі. Працюйте, щоб створити світ, за який ви можете бути горді  і який  ви допомогли створити.

 Прекрасна енергія любові оточує вас і хай вона буде  вашим провідним світлом. Це моє побажання для вашого світу в 2014. Подивіться на усе  очима любові і ви створите гармонію і мир.

 Вероніка, моя дорога, іноді 2014 буде важкою працею для вас, але він буде плідним . . . ви знаєте це.

 Завжди на вашій стороні. Ваш, Монті.

Website: The Montague Keen Foundation

Переклад: Fedir


Please Sign this Disclosure Petition

Anyone from any nation will be able to sign this petition:

Montague Keen - December 22, 2013 - Монтегю Кін - 22 грудня, 2013


 Montague Keen - December 22, 2013 

Монтегю Кін - 22 грудня, 2013 

СВІТ ЗМІНЮЄТЬСЯ  ВАШИМ ПРИКЛАДОМ,  А НЕ  ВАШОЮ ДУМКОЮ.

Оскільки  енергія світла розширюється, то вона  проникає у все, що  було приховане і оповите таємницею. Це було  частиною плану. 2013 - рік  приготування. 2014 - рік завершення. Ви поставили багато чого на місце  і  ви зараз маєте ясну картину того, що треба  зробити. Ви зрозуміли той факт, що ви не безпорадні і ви знаєте, що треба робити.

Усе це було зроблене, щоб управляти вами і з цим  треба ознайомитися. Зараз, ви ясно бачите , як працюють їх  контрольні  системи. Їм ТРЕБА тримати вас в СТРАХУ для того, щоб вони могли  вижити: це так просто. Кабала   змушує  вас усіх бути схильними до жертв: так звані загрози терору, нездоров'я, яке являється прямим результатом того, що вони роблять з вашою їжею, водою і повітрям. Доказів цього – незліченна кількість. На щастя , ви зараз пробуджуєтеся від цього.

Можна поставити питання. Чому  ви підтримували тих, хто знищує вашу планету і ВІДБРАКОВУЄ НАСЕЛЕННЯ ? Ви допомагаєте  цьому? Бо вони не можуть обходитися  без вашої допомоги. Я прошу, щоб ви  серйозно подумали над цим питанням. Ваша совість чиста? Чи можете ви подивитись  вашому ближньому  в очі і чесно сказати, що те, що  ви робите, не має шкідливого ефекту для людства або вашої планети? Трапляються не лише хімічні сліди. Хто залучається до цієї злої практики? Пам'ятайте . . . це - ваші гроші, це оплачується через ваші податки. Фактично, ви платите за те, що здаєте в оренду. Розгляньте страждання, за які відповідальна така практика.

Оскільки ви ділитеся своїм світлом, ви таким чином відкриваєте двері, які, можливо, бачать інші і приєднуються, і  ми бачимо як формується  Сім'я Світла  на Землі. Кожна країна прокидається, зближується. Ви зараз бачите, що раса або переконання не мають значення. Людство переміщає усі штучні бар'єри. Кабала  успішно користувалася принципом поділяй і пануй, який досі  абсолютно працював.  Пробудження можна зараз бачити через усі ці вигадані методи зберігання вас в страху, під контролем, і вбивання один одного на війні і після війни, поки вони багатіли на здобичі тих воєн. Це - завжди ті ж люди, хто мав користь. Поза сумнівом, це тільки повинно змусити вас запитати, це усе реально?

Пропаганда звичайно примушувала вас до співпраці у війні - завжди та ж стара формула  і деякі безглуздо відчувають потяг до неї  кожного разу. Коли ви останній раз чули  кого-небудь, хто роз'яснював  вигоди від мирного співіснування? Запитайте, чому деякі частини вашого світу свідомо тримаються у бідності, коли там є більш ніж достатньо  для кожного? Хто видає  декрет, щоб деякі жили  в достатку, а  інші  голодували? Це не могло статися випадково, це планувалося, щоб бути так. Ви зараз достатньо пильні, щоб мати справу з такими проблемами і розробити плани, які  гарантували б, що ці злі практики припиняться. Бо усі люди народжуються рівними.

Ви не повинні боятися. Ви - більшість, тож вірте  в себе. Разом, ви відновите свою планету. Ви гарантуєте, що ніколи більше ви не станете  убивати  один одного в непотрібних війнах. Ви поділитесь  своєю технологію і досвідом таким чином, щоб кожна країна мала рівну можливість створення безпечного довкілля і кошти для існування її  людей. Це створить Небеса на Землі в протилежність пеклу на Землі, яке ви досі випробовували. Думайте про сенс досягнення, яке ви матимете, коли ви озирнетеся навкруги  і побачите скрізь мир і любов. Усе, що було брехнею і злом  піде  назавжди. Це повинна бути вашою щоденною думкою, коли ви просипаєтеся і це - те, за що  ви повинні боротися. Разом, ви можете цього досягти швидко. Вибір часу – правильний  і усе освітлює ваш шлях, щоб дозволити це. Разом, ви здобудете те, що принесе  мир.

Добре видно, що багато хто з вас зробив вибір, щоб не купитися на Різдвяній рекламі. Ви використаєте цей час  для  сім'ї і друзів, які  зберуться  разом і з’єднаються, як ніколи раніше. Різдвяні подарунки  служать для того, щоб зробити Кабалу ще багатішою, а  вас  біднішими. Вони не пропустили звичку, щоб зробити з вас рабів  і їм подобається тримати вас у боргу. Це утримує вас на  вашому місці: місці, яке вони проектували для вас. Використайте  кожну можливість бути з вашою сім'єю і друзями, бо це - дорогоцінні часи і пам'ять про них  буде підтримувати  вас, оскільки ви просуваєтеся до створення  кращого  майбутнього  для усіх.

Усе скоро відкриється. Неможливо приховати правду про те,  ким ви є  і що було зроблено до вас, в спробі прийняти вашу планету. Одного разу, ви розслабитеся і поставите питання, як ви вижили, всупереч пліткам, коли стільки було проти становлення правди. Багато хто з підбурювачів цієї ситуації залишить вашу планету і повернеться туди, звідки вони прийшли. Інші, спробують  привести до думки, щоб ви прийняли їх. Деякі щиро попросять про пробачення і над цим  доведеться серйозно подумати. Емоції не повинні  заважати тому, що  краще для людства. Багато хто з них не зможе існувати на Планеті Земля, коли вона  повністю світла. Вони будуть виставлені, оскільки їм потрібна енергія страху  і вбивства, для того, щоб жити на Землі. Їх людська  зовнішність  розпадеться. Вони піднімуть боротьбу, щоб спробувати утримати те, що вони придбали за ваш рахунок. Вам треба усвідомити, коли вам доведеться мати справу з усіма цими можливостями, із спокійним розумом, вільним від гніву. Не може  бути ніяких викликів для відплати, оскільки це знизило б вас до їх рівня. Будьте шляхетні і  контролюйте  ситуацію. Пам'ятайте, це - те, чого ви чекали і за що боролися. Обидві сторони життя працюватимуть разом над цим, для того, щоб гарантувати, що усе буде мирно.

Ви зможете побачити і ще раз мати задоволення, оскільки сонце  більше не буде блокуватися хімічними слідами. Через це звичайно, воно  принесе багато користі здоров’ю і енергії,  ось чому вони блокували його. Ваше небо буде блакитним і знову наповнене зірками. Усе буде світло. Як дивно - це! Це знову наповнить Землю і підготує  її для  виробництва  їжі, як було раніше. Земля і ваше з’єднання з нею  не достатньо  підкреслювалося. Вам свідомо перешкоджали  реально з'єднатися  з Землею. Усе проектувалося, щоб блокувати ваше з'єднання: гумова  підметка взуття, волокна у вашому одязі, які  шкідливі  для вашого здоров'я і благополуччя. Просто пам'ятайте, що усе ПРИРОДНЕ хороше, тоді як все штучне запобігає вашому з'єднанню із Землею. Ходити  босоніж по  Землі так  вигідно. Це сполучає вас з енергією Усього Сущого. Ви можете отримати допомогу для того, щоб  під'єднатися до Землі і це виявиться  корисним, коли ви хворі. Усе, що відокремлює  вас від Земних енергій,  буде  переміщено. Це, можливо, займе  мало  часу, але будь ласка майте це на увазі.

Ті, хто повинен працювати разом - будуть разом. Їх інстинкт вестиме їх, щоб бути в потрібному місці в потрібний час. Не бійтеся, бо Божественний План працює, як повинно бути. Ми розглянули усе. Нічого не залишилося. Ми знаємо, що ви дасте відповідь, коли прийде виклик, щоб прийти разом. Ви пройшли довгий шлях відколи я перейшов до Духу. Я гарантував, що Вероніка буде обізнана про мою присутність у всі часи.

Пошліть свої лікувальні думки і любов до того, хто проходить через жахливі часи в руках Кабали в спробах  перешкоджати йому, здійснити його місію. Влада любові звільнить його. Пам'ятайте його в цей час.

Мої дорогі, дорогі друзі, я бажаю вам усім миру, радісного часу з вашими сім'ями і друзями впродовж цього сезону доброзичливості.

Вероніка, моя любов, знайдіть  час, щоб насолодитися існуванням з вашою сім'єю і друзями. Знайте, що я  з вами, як завжди.

Ваш , Монті.

Website: The Montague Keen Foundation

Переклад: Fedir


Please Sign this Disclosure Petition

Anyone from any nation will be able to sign this petition:

terra galacica
Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4
埋め込み画像 5

interview17:02:2012 - PRG